mezalians w Brazylii, 7-latka królową karnawału


W Brazylii wybuchł skandal po tym jak siedmioletnia pannica została "królową" jednej z czołowych szkół samby biorącej udział w słynnym karnawale w Rio de Janeiro.

Komorowski zagra rodziną


Wnuczek Staś, trzy córki i dwóch synów to wyborcza broń Bronisława Komorowskiego. pretendent PO zapowiedział, że jego żona i dzieci szykują się, by wesprzeć go w kampanii. familia ma wystąpić m.in. w telewizyjnych spotach.

Beyonce podbiła Grammy, dekiel U2 i czułość Jacksona


gwiazdor R&B Beyonce jest największą wygraną tegorocznej gali nagród Grammy. Czarnoskóra śpiewaczka otrzymała aż sześć statuetek (10 nominacji), w tym tę jedną z najważniejszych - za piosenkę roku. Tegoroczna gala to też wielkie wyróżnienia dla Taylor Swift. 20-letnia piosenkarka country zdobyła kwartet statuetki, w tym za klaser roku. Wielką klapę zaliczyli zaś członkowie grupy U2.

Materiały na Becka? Żadna bomba


jeśli unia sowiecki dysponował materiałami, które pozwoliłyby postawić tezę, iż przedwojenny pryncypał MSZ nasz Józef Beck był agentem niemieckim, to już onegdaj zostałyby użyte - ocenił w Poranku TVN24 Andrzej Przewoźnik, sekretarz ogólny Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa. Jego zdaniem, do tych "rewelacji" trzeba podchodzić spokojnie.

"Pudzian" złamał nogę. Ale walczył dalej


Mariusz Pudzianowski to autentyczny twardziel. Nie dość, że jest najsilniejszym człowiekiem świata i walczy w MMA, to do tego.... podczas ostatniej walki przeciwko Timowi Sylvii walczył ze złamaną nogą. Już wcześniej zapewniał, że "tanio skóry nie sprzeda"... Ale kontuzja była pewnie już zbyt droga. To bezpiecznie przez nią przegrał.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>