Brakami w uzbrojeniu żołnierzy zajmie się RPO


Dzisiejsze bałagan związane z ostateczną dymisją generała Waldemara Skrzypczaka zaczęło się od krytycznych słów generała pod adresem urzędników, a dotyczące braków w uzbrojeniu polskich żołnierzy w Afganistanie. Bliżej temu problemowi postanowił przyjrzeć się rzecznik Praw Obywatelskich - informuje portal tvp.info.

Wyspy śmieją się z Fabiańskiego


drzewiej lawina krytyki spadła na Jerzego Dudka, w przyszłości za wpadki oberwało się Arturowi Borucowi. w tym momencie piłkarska Albion wzięła na tapetę Łukasza Fabiańskiego, kto zaliczył desperacki listwa przeciwko FC Porto. Jego Arsenal przegrał 1:2, a Polaka obarcza się winą za obie stracone bramki.

dramat w Wielkopolsce: oblał policjantów benzyną i podpalił


Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Komorze w Wielkopolsce. w ciągu interwencji komorniczej policjanci zostali oblani benzyną i podpaleni. Ich stan jest ciężki - informuje serwis tvp.info.

Wielka łapanka w Europie - umknął dyrektor mafii


Szefowi mafijnej siatki gruzińskiej, rozbitej w trakcie dużej operacji przeciwko mafii rosyjsko-gruzińskiej, udało się umknąć służbom bezpieczeństwa w Grecji - poinformował Antonio Salinas z hiszpańskiej prokuratury.

Graś: do Brukseli rząd poleci kilkoma samolotami


ambasador rządu Paweł Graś poinformował, że na środowe posłuchanie grono unijnych komisarzy w Brukseli ministrowie polecą dwoma JAK-ami i samolotami rejsowymi. Jak dodał, rząd "wyciąga wnioski z wcześniejszych sytuacji".

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>